Odkazy, o kterých je dobré vědět

 

 

Každého majitele určitě napadne, na koho by se asi obrátil ve chvíli, kdy by potřeboval jeho zvířecí přítel pomoc lékaře. Tato pracoviště jsou otevřena nonstop.

www.jaggypraha.cz

www.vetcentrum.cz

www.aavet.cz/

 

 

Každého z nás jednou potká chvíle z nejtěžších a to je smrt našeho zvířecího kamaráda. Chtěli bychom, aby z tohoto světa odešel důstojně a aby s ním bylo zacházeno s úctou a eticky i po smrti. Pro ty, kdo nemají  možnost pochovat si ho sami na vlastním pozemku je možnost využít služeb krematoria pro zvířata.

 

www.krematoriumzviratpraha.cz

www.pietnisluzby.cz

 

Bohužel ne všichni lidé svá zvířata milují a ne všichni za ně cítí zodpovědnost. Pak se stane, že Vy je opuštěná či vyhozená najdete a v tomto kamžiku nastává otázka  jak jim pomoci, jak se o něj postarat, kam je umístit, kde získat radu a informace. Na tomto místě najdete odpovědi.

 

www.laskakezviratum.cz