Odkazy, o kterých je dobré vědět

 

 

Každého majitele určitě napadne, na koho by se asi obrátil ve chvíli, kdy by potřeboval jeho zvířecí přítel pomoc lékaře. Proto jsem se rozhodla umístit zde odkazy, kde jsou Vám k dispozici nonstop.

 www.jaggypraha.cz

www.vetcentrum.cz

www.aavet.cz/

 

 

Každého z nás jednou potká chvíle z nejtěžších a to je smrt našeho zvířecího kamaráda. Chtěli bychom, aby z tohoto světa odešel důstojně a aby s ním bylo zacházeno s úctou a eticky i po smrti. Ne všichni ale máme tu možnost pochovat si ho sami na vlastním pozemku, a tak bych zde chtěla umístit odkaz na krematorium zvířat v Brně.

www.prevozovasluzba.cz

 

 

Bohužel ne všichni lidé svá zvířata milují a ne všichni za ně cítí zodpovědnost. Pak se stane, že Vy je opuštěná či vyhozená najdete a v tomto okamžiku nastává otázka, jak nalezenečkovi pomoci, jak se o něj postarat, kam ho umístit, kde získat radu a informace. Protože i já se dostala do této situace, chtěla bych Vám ji ulehčit následujícím odkazem. 

www.laskakezviratum.cz